Usługi profesjonalnego cięcia w betonie

Nowoczesne przyrządy diamentowe oraz maszyny do pocięcia betonu używane przez pracowników z przedsiębiorstwa EL – JOT dają zapewnienie tego, iż wszystko będzie wykonane szybko oraz dokładnie. Osprzęt firmy MAXIMA zawsze dostosowany jest do zakresu prac realizowanych przy konkretnym zleceniu dotyczącym wiercenie otworów w betonie i przed rozpoczęciem odwiertów dokładnie sprawdzany pod względem bezpieczeństwa oraz skuteczności funkcjonowania.

Specjaliści korzystają z: tarcz turbo z ciągłą koroną, segmentowych ostrz laserowych do zastosowania w szlifierkach oraz w przecinarkach, a także ze specjalnych tarcz, wierteł i koronek diamentowych dedykowanych bezpośrednio do wywiercenia w betonie. Wiertła diamentowe pokrywane są warstwą kruszonego diamentu, powodującego, iż są one bardzo mocne. Warstwa diamentowa umożliwia wykonać poszczególne zadania bardzo precyzyjnie a także sprawnie.

Wszystko ma miejsce również w czystszych warunkach niż gdyby zastosowano wiertła standardowe.
Z uwagi na to, że cięcia zrobione są bez przeszkód oraz w czystych warunkach, mogą być wykonane na każdym etapie prac remontowych. Każda osoba, która chce poznać detale współpracy musi kontaktować się z pracownikami, którzy bardzo precyzyjnie objaśnią. Kwestie szczegółowe na temat współpracy są z klientem wyznaczane indywidualnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz