Strefa Skoków: możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w różnych miastach oraz są tam przeróżne uwarunkowania. Cena uzależniona jest również od tego, w jaki sposób i, w jakim dokładnie mieście i kiedy odbywa się skok. Klienci mogą również decydować się na różne warianty. Mogą przykładowo zdecydować się na: sam skok, skok z filmem kręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz fotografiami wykonanymi przez dodatkowego skoczka.

Znaczy to, iż każdy może decydować się stricte na taką usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skok spadochronowy ostrów wlkp to wydarzenie na około 10 minut bezpiecznej adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio wyszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, iż komukolwiek miałoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Czuwa on nad właściwym tokiem całego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, który uruchamia czaszę zapasową na określonej wysokości w razie gdyby spadochron główny nie otwierał się wcześniej. To też zwiększa bezpieczeństwo skoku w tandemie.

Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przejść jakichś kursów ani robić badań u lekarza. Są tylko wybrane choroby nie będące polecane do skoku. Trzeba również mierzyć więcej niż sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej aniżeli 110 kg. Jeżeli spełnia się takie wymagania, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić

Zostaw odpowiedź