Test bezprzewodowego odkurzacza: Kup najlepszy bezprzewodowy odkurzacz w 2022 r.

Prawdopodobnie niewiele osób uważa, że ​​odkurzanie jest po prostu zabawą. Często wystarczy to przezwyciężyć. A najlepiej tak łatwo i szybko, jak to możliwe! Dlaczego więc nie zamienić nudnego obowiązku w przyjemność? Dlaczego nie kupić sobie nowoczesnego, bezprzewodowego odkurzacza? Dzięki temu testowi uzyskasz zarówno przegląd wyboru, jak i wgląd w to, jak wybrać właściwy. Więc czytaj dalej i spraw, aby odkurzanie było dziecinnie proste!

Odkurzanie. Absolutna konieczność w zdecydowanej większości domów. Bo choć może się to wydawać nierówną i niekończącą się walką z ludźmi zerowymi, którzy po prostu wciąż pojawiają się w każdym możliwym zakamarku domu, jest to również niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się ich. Jednak odkurzanie nie zawsze jest łatwe i proste.

Absolutna konieczność w zdecydowanej większości domów

Częściowo odkurzacz może być ciężki i żmudny w przeciąganiu z pokoju do pokoju, a częściowo przewód może być sam w sobie dużym utrapieniem. Potem jest za krótki i trzeba zmienić gniazdo w połowie sesji, inaczej jest tak długi, że sam się zapętla i zaplątuje we wszystko.

Rozwiązaniem tego może być bezprzewodowy odkurzacz. Bo tutaj usuwa się duża część problemu i podrażnień związanych z odkurzaniem. Mianowicie drut! I to bez konieczności rezygnowania z jakości lub chłonności. Ale który odkurzacz bezprzewodowy Dyson wybrać?

Częściowo zależy to od tego, do czego zamierzasz go używać – jeśli masz na przykład psa lub kota, musisz wybrać model, który jest dobry dla sierści zwierząt – a częściowo, ile pieniędzy chcesz na niego wydać. Pozwól, że poprowadzimy Cię przez opcje i przyjrzymy się, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę? Czego powinieneś się spodziewać i ile pieniędzy powinieneś wydać? Po przeczytaniu artykułu z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla siebie i swojej rodziny.

Oto test odkurzacza bezprzewodowego Dyson

W tej sekcji znajdziesz teraz jedne z najlepszych bezprzewodowych odkurzaczy. Znajdziesz odkurzacze w różnych przedziałach cenowych, na różne potrzeby. Trudno wybrać? Przeczytaj sekcję: „warto wiedzieć o odkurzaczach bezprzewodowych Dyson”.

  1. Dyson

To nie przypadek, że to właśnie model brytyjskiej firmy Dyson ma zostać uznany za najlepszy bezprzewodowy odkurzacz roku. Ponieważ prawie niemożliwe jest powiedzenie o odkurzaczu, nie mówiąc o Dysonie. Bo to Dyson wynalazł odkurzacz bezworkowy, który wykorzystuje tę samą technikę cyklonową, jaką można znaleźć w profesjonalnych tartakach.

Technika, która została przeniesiona do ich bezprzewodowych odkurzaczy – a tym samym również zwycięzca tego testu: Dyson V12. Mimo, że odkurzacz nie należy do najtańszych w teście, otrzymujesz pełny stosunek jakości do ceny! Tutaj znajdziesz obecnie najpotężniejsze urządzenie na rynku. Do tego dochodzi długi czas pracy do godziny i waga piórkowa tylko 2,4 kg. Dzięki Dyson V12 możesz odkurzać mocno i wydajnie – bez zmęczenia. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,16941453.html

Jeśli chcesz odkurzać dłużej niż godzinę za jednym razem, możesz korzystnie kupić dodatkową baterię do swojego Dysona. W tym samym duchu model ten oferuje trzy różne tryby: Eco, Auto i Boost, dzięki czemu możesz dostosować siłę ssania i czas użytkowania dokładnie do sytuacji. Tryb Eco zapewnia długą żywotność, ale mniejszą moc ssania, tryb Auto dostosowuje urządzenie do najlepszej możliwej mocy ssania przez najdłuższy możliwy czas, a tryb Boost ssie mocno i krótko.

W zdecydowanej większości przypadków tryb automatyczny będzie w stanie rozwiązać zadanie do perfekcji. Tutaj Twój odkurzacz monitoruje powierzchnię, po której pracuje i odpowiednio dostosowuje swój efekt. Niezależnie od tego, czy są to głębokie dywany, czy gładkie podłogi drewniane, unikalna technologia Dyson automatycznie pomoże Ci w czystszym domu.

Opakowanie zawiera szeroki wybór różnych nasadek, z których każda ma swoje unikalne cechy: nasadka Direct Drive zapewnia dokładne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg, nasadka Laser Slim Fluffy jest idealna do twardych podłóg, gdzie kurz jest słabo widoczny i włosie Zakręcana dysza jest idealna do zbierania m.in. sierść zwierząt domowych.

Ponadto istnieje szereg mniejszych ssawek i szczotek, adapter do nisko położonych punktów, a także ładowarka i ścienna stacja dokująca. Podsumowując, dzięki V12 Slim Absolute firmy Dyson otrzymujesz najbardziej wszechstronny pakiet odkurzacza na rynku. Bez względu na to, gdzie korzystasz z nowego bezprzewodowego odkurzacza, możesz być pewien, że efekt będzie doskonały!

  1. Bosch

Bosch już dawno odciął kabel do swoich odkurzaczy i zapewnił swoim klientom jeszcze większą swobodę w sprzątaniu. W tym samym czasie stworzyli również gamę elastycznych odkurzaczy kijowych 2 w 1, składających się z małej dłoni i większego zwykłego odkurzacza. W ten sposób z łatwością poradzisz sobie z dużymi powierzchniami, takimi jak podłogi, oraz mniejszymi powierzchniami, takimi jak sofy i stoły, a także narożnikami i zakamarkami, do których często może być trudno. Read’y Flexxo jest jednym z najpopularniejszych bezprzewodowych modeli 2 w 1 firmy Bosch. I jest wiele dobrych powodów! Z jednej strony jest to odkurzacz w bardzo rozsądnej cenie, w którym za swoje pieniądze dostajesz dużo. Z drugiej strony Flexxo oferuje szereg dobrych i dobrze przemyślanych funkcji.

Dotyczy to m.in System RobustAir, który zapewnia równomierny, wysoki efekt – nawet przy prawie pełnym odpylaczu. Ma to tę zaletę, że ani pojemnika na kurz, ani filtra nie trzeba czyścić tak często, jak w innych podobnych modelach. Ponadto można odkurzać praktycznie non stop przez prawie godzinę, a w pełni naładować urządzenie w zaledwie cztery.

Kolejną oczywistą zaletą Bosch Flexxo są akcesoria. Jest zintegrowany z uchwytem odkurzacza, dzięki czemu zawsze masz go pod ręką. W zestawie znajduje się również końcówka przedłużająca, dzięki czemu można bez trudu używać odkurzacza ręcznego na listwach i panelach, a także ssawkę kombinowaną, która jest szczególnie dobra do mebli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić

Zostaw odpowiedź