Regały magazynowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX

Półki do magazynów zaprojektowane przez firmę MAG – COMPLEX to wyroby praktyczne, bezpieczne i estetyczne. W takim razie, spełnią poszczególne wymagania, gdy chodzi o zastosowanie magazynowe. Klienci mogą poza nimi zaopatrywać się również w innego rodzaju wyroby, a więc są w stanie zagospodarować całą powierzchnię magazynową. Są to wyroby w kategoriach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi i krzesła.

Jeśli chodzi o regały, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Półki paletowe to chętnie wybierane produkty, z uwagi na ich wielowymiarowe użycie. Przewóz asortymentu na paletach jest podstawą w licznych dziedzinach, w związku z czym magazyny muszą zostać do tego dostosowane. Półki paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, gwarantującym bezzwłoczny załadunek. Są one zaprojektowane w taki sposób, iż posiadają odporność na uderzenia wózków widłowych w tłocznych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one także nośność przy większych obciążeniach. Bazująca na modułach konstrukcja takich regałów powoduje, iż można je szybko naprawić, kiedy na przykład uderzy o nie wózek widłowy. Następną propozycją w ofercie są regały półkowe, a więc główny typ regałów, przeznaczony do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale również w sklepach oraz w biurach. Półki na jakich może pomieścić się towar do 700 kilogramów są łatwo dostępne, czyli sprawniej wykonana jest praca w konkretnym obiekcie, w jakim taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych producent również zatroszczył się o mającą modułowy charakter konstrukcję, a więc przystosowanie regału do własnych wymagań nie będzie czymś skomplikowanym, na podobnej zasadzie jak i jego dalsza przebudowa. Poza produktami takimi jak regały półkowe dostępne są też regały wspornikowe, pozwalające na optymalne użycie powierzchni magazynowej w przypadku składowania w jej obrębie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić

Zostaw odpowiedź