Sprawdzony wytwórca certyfikowanych teczek do archiwizowania papierów

Kieltech to rzetelny producent certyfikowanych opakowań do archiwizowania papierów. Marka posiada swoją linię przemysłową do produkowania teczek oraz pudeł. Innowacyjnie wyposażony park maszyn to zapewnienie szybkiego wykonania zlecenia, niezależnie od ilości zamówionych opakowań. Wiodące obszary działalności podanej firmy to: produkowanie galanterii papierniczej oraz opakowań z papieru i z grubego materiału papierniczego, drukowanie wyrobów poligraficznych, nadruki na opakowaniach wraz z produkcją opakowań kwasoodpornych do długiego archiwizowania zbiorów.

Kieltech rozpoznawalna jest z produkcji opakowań archiwizacyjnych, ochraniających ważne zbiory w muzeach czy w bibliotekach. Oferowane opakowania bezkwasowe sklep wytwarzane są na podstawie sposobów sprawiających, że w takich miejscach zaprezentowane opakowania okażą się stuprocentowo przydatne. Zleceniodawcy mogą wykonane w sposób indywidualny opakowania zamawiać już od jednego produktu. Konkretne wyroby zrobione są z najlepszej jakości surowców, a każdy szczegół wykonany jest ze sporą dokładnością.

Pudła
z certyfikatem to specjalność podanej marki. Tego typu wyroby do archiwizacji spełniają rynkowe wymagania, jak i normy Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej. Mają także atest potwierdzający że materiał nie oddziałuje negatywnie na materiały fotograficzne, które zabezpiecza. Dlatego w trakcie zamawiania opakowania do archiwum kielce klienci mają pewność, że zamawiają produkty odnośnie do których praktyczności nie będzie jakichkolwiek zastrzeżeń. Dodatkowo katalog firmowy obejmuje: aktówki oraz opakowania w wersji standardowej BASIC, teczki i opakowania z certyfikatem, aktówki i opakowania z nadrukiem ART, jak i aktówki i opakowania z serii EASY WINGS przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu. Propozycja sprzedażowa zaprezentowana jest na witrynie online, czyli podczas zamawiania wybranych wyrobów klienci mają pewność, na co się decydować. Co więcej, jeżeli mają zapytania odnośnie do zamawianego kompletu, to własny dobór mają możliwość skonsultować z obsługą sklepu. Kieltech to polecana marka, wiarygodny wytwórca, mający do zaoferowania obszerny asortyment profesjonalnych wyrobów do przechowywania dokumentacji.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić

Zostaw odpowiedź