Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: profesjonalne ukierunkowanie do wszystkich spraw

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje profesjonalne nastawienie do każdej ze spraw. Zakres usług prawnych, z których można korzystać w jej biurze obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Klienci, jacy zamierzają szczegółowo doinformować się, co jest dla nich dostępne, mogą znaleźć ważne informacje na witrynie internetowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest także członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Swoją kancelarię prowadzi od przeszło dekady, co przynosi pewność interesantom, iż niezależnie od faktu, jak wyjątkowo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Nastawiona jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, zawsze dobierając właściwy przebieg zdarzeń prawniczy dla określonej sprawy.

Z uwagi na niemałe doświadczenie pracownicze, kierują się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi sprawami. Adwokat Tarnów ukończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na UJ oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od wielu lat pracuje ona także jako prawnik dla biznesu w jednej z największych spółek deweloperskich w Krakowie, trudniąc się kwestiami obrotu nieruchomościami a także obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego względu w zakresie takiej tematyki może ona również udzielać pomocy zleceniodawcom, którzy się do niej zgłaszają. Jeżeli ktokolwiek tego potrzebuje, to oferowana jest również współpraca w języku angielskim.

Merytoryczna pomoc prawnicza jest realizowana przez cały okres postępowania sądowego. Specjalistka troszczy się o to, żeby interesanci lepiej rozumieli zawiłe zapisy prawa, czyli systematycznie objaśnia klientom w przystępnym języku, czego mogą oczekiwać. Na dodatek prowadzi na własnej witrynie bloga tematycznego, na którym na określonych z przykładów wytłumaczy kwestie z licznych dziedzin prawniczych. To jest w stanie przekonać klientów, wskazując im, iż mają do czynienia z osobą wartą zaufania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz