HAUSm2: projekty a także konstruowanie nowoczesnych domów szkieletowych

HAUSm2 to firma projektująca a także budująca nowocześnie skonstruowane domy szkieletowe. Kilka lat obycia w projektowaniu budynków drewnianych w technologii szkieletowej przyczynia się do tego, że poszczególne z projektów są warte zauważenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na stronie internetowej w pełni to wskazuje. Zaprojektowane dom szkieletowy cechuje imponująca trwałość, bo zrobione są z idealnych pod względem jakości tworzyw, a całość wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal.

Standardowa oferta obejmuje wybudowanie domu z tego typu częściami, jakie podwyższą na równi bezpieczeństwo domu, jak i jego odczuwany na co dzień komfort użytkowania. Każda inwestycja jest potraktowana indywidualnie, co bardzo zachęca kupujących. Wdrożone sposoby pod względem techniki i duża wiedza pracowników wskazanej firmy sprawiają, że dom szkieletowy można w 100% dopasować do indywidualnych potrzeb, modyfikując go na wiele sposobów. I ten fakt stricte odróżnia zaprezentowaną markę wśród firm z branży.

Domy o konstrukcji modułowej tego typu powstają wyjątkowo szybko, są energooszczędne, plus są korzystne dla mieszkańców. Do wybudowania użyte jest drewno konstrukcyjne odporne na zaginanie o wartości 24 MPa. Poszycie na ścianach zewnętrznych wykonano z płyty otwartej dyfuzyjnie, co umożliwia uniknąć zastosowania płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Oferta HAUSm2 zawiera domy szkieletowe: parterowe, z jednym piętrem oraz letniskowe. Domy wyłącznie z parterem są doskonałym wyjściem dla osób, które chcą uniknąć chodzenia po stopniach i zależy im na dostępie do poszczególnych pomieszczeń na jednym poziomie.

Domy piętrowe posiadają mniejszą powierzchnię zabudowy i podzielone są na część dzienną na parterze i na strefę nocną z pokojami w górnej części. Umożliwione jest także zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do siedemdziesięciu m2 zabudowania. Nad każdym z projektów będzie czuwać kierownik budowy, a teren prosperowania przedsiębiorstwa to w głównej mierze południe Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz